| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Still |
| Type of charger | Single-phase |
| Typ | 48V/100A |
| Napětí baterie | 48 V |
| Ampere | 100 A |
| Rok výroby | - |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Still Ecotron XM do baterii 620Ah, 625Ah lub 775Ah |
| Záruka | brak |
| Lokalita | Rokietnica |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 9.746 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Zlącze do określenia w trakcie skłądania zamówienia | |
| (Machine Translation): | |
| Konektor je třeba specifikovat při zadávání objednávky |

Členem od: 2015