| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hematec |
| Typ konstrukce | Kolmo zvedaná plošina |
| Typ | Helix 1205 |
| Rok výroby | 2022 |
| Pracovní výška | 12.000 mm |
| Počet hodin provozu | 40 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | ab Lager Georgensgmünd |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 1.550 mm |
| Zatížení koše | 200 kg |
| Nosnost | 200 kg |
| Vlastní hmotnost | 4.800 kg |
| Délka | 3.360 mm |
| Šířka | 980 mm |
| Výška | 2.000 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015