Eurolift Material Handling Sp. z o.o.
Prodejce

Eurolift Material Handling Sp. z o.o.

Členem od: 2004

ul. Lubliniecka 3 | 42-660 Kalety | Polsko | www.eurolift.com.pl/

platinum

Servisní partner

Linde

Informace o firmě

Oferujemy wózki widłowe nowe i używane o napędzie spalinowym, zróżnicowane pod względem tonażu typów, funkcji, wysokości podnoszenia. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą fachowców, która w każdej chwili może Państwu pomóc w zagadnieniach technicznych, jak i w obsłudze wózków widłowych marki Linde, Mitsubishi, Hyster, Clark i innych.
Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych,oraz hale remontowe umożliwiające naprawę nawet kilkudziesięciu wózków widłowych jednocześci. Dysponujemy również lakiernią.


Aktuality

Aktuality

Nasza firma aktywnie uczestniczy w Sponsoringu Wyscigów Samochodowych na 1/4 mili - Honda CRX TypeR oraz Honda Civic. W naszym Teamie znajduje sie także samochód startujacy w Driftingu Nissan 200 SX O to kilka danych technicznych na temat Naszej Hondy CRX TypeR. Najszybsze przednionapędowe auto w Europie! Mistrz Polski '05 MPWR w klasie turbo Mistrz Europy w klasie SSFW maxymalna moc 640 PS przy 9250 obr/min maxymalny moment 620 Nm osiągi : 0-100 km/h 3,7 sek (ograniczone przyczepnością) 0-200 km/h 9,1 sek 0-250 km/h 13,1 sek Impreza King of Europe. Odbyła się tym razem w Polsce, w dniach 30.06-01.07 na lotnisku w Kamieniu Śląskim i to właśnie tam można było zobaczyć najszybsze europejskie auta ścigające się na dystansie 1/4 mili w tym Nasze dwie Hondy CRX TypeR i Honde Civic oraz Nissan 200SX.Zawodnicy startowali w czterech różnych klasach: StockStreet, SuperStreet FWD, SuperStreet 4WD oraz SuperStreet RWD. Nasz Team EUROLIFT zajoł 2 pozycje w klasie SuperStreet FWD:201 Marcin Wawrzak (Polska) - Honda CRX TypeR. Co do Driftingu 13 maja na drugiej eliminacji Węgier - Hungarian drift series - poza lokalną czołówką, pojawiło się wielu najlepszych drifterów z Polski. W tej silnej reprezentacji nie zabrakło tegorocznego debiutanta Jacka Sobczaka. Mimo jedno dniowego spóźnienia na zawody i braku udziału w treningu Nissan 200SX w Generalnej klasyfikacji uzyskał Drugą pozycje. GRATULACJE!!

Pronájem

Pronájem

Do Państwa dyspozycji utrzymujemy i wciąż powiększamy flotę wózków widłowych przeznaczonych na wynajem. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy.

Servis

Posiadamy flotę pojazdów serwisowych i doświadczony personel gotów dotrzeć w najdalszy zakątek Polski aby do minimum skrócić przestój w Państwa firmie.
Posiadamy mobilne prasy do wymiany opon i zaciskania węży.

Części zamienne

Po rozmowach z kontrahentami możemy Państwu przedstawić korzystną ofertę na oryginalne części do wózków widłowych marki Linde. Na terenie naszych zakładów przeprowadzamy remonty całych wózków jak również ich podzespołów.

Od grudnia 2003r. jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy GUMASOL na terenie Polski w sprzedaży opon superelastycznych, czyli pełnych oraz białych przeznaczonych do przemysłu spożywczeg

Rejestracje w UDT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy konserwacje wózków widłowych i rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego. Nowe przepisy wymagają comiesiecznej kontroli państwa wózków a raz do roku kontroli UDT.
Zdając sobie sprawę z nowych wymagań prawnych proponujemy Państwu stałą konserwację Państwa wózków w całym okresie ich żywotności.

Obchodní plocha

Kalety, Lubliniec, Zawadzkie, Ozimek, Olesno, Opole, Kędzierzyn Koźle, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Sląska, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Zawiercie

Obrázky

Vysokozdvižný vozík: 0 Strojů


Přídavná zařízení: 0 Strojů


Pracovní plošiny: 0 Strojů


Úklidová technika: 0 Strojů


Baterie: 0 Strojů


Nabíječky: 0 Strojů