Členství pro výrobce

Již mnoho předních výrobců vysokozdvižných vozíků, přídavných zařízení, úklidové techniky a pracovnich plošin se připojilo k úspěchům firmy Forklift. Profitujte i Vy z exkluzivních a jedinečných možností:

  • Oslovte své cílové publikum - zákazníky a prodejce - vašimi Novinkami! Publikujte vícejazyčné zprávy o vaší společnosti pro celosvětové publikum více než 1,5 milionu návštěvníků
  • Prezentujte celý sortiment výrobků s Forklift modulem výrobků. Moduly výrobků mohou být připojeny na webové stránky vašich certifikovaných dealerů, a umožńují Vám jednotné představení Vašich produktů s firemním designem vaší společnosti.
  • Zveřejněte seznam Vašich dealerů a podpořte tak své autorizované dealery!
  • Vstupte přímo do kontaktu s koncovým zákazníkem, který hledá nový stroj! S Forklift konfigurátorem obdržíte pro Vás relevantní poptávku od potenciálních nových zákazníků.

Připojte se nyní k firmě Forklift s mezinárodní vedoucí pozicí na trhu a profitujte z našeho promyšleného a finančně nenáročného profesionálního řešení! K nezávazné konzultaci se prosím obracejte na našíkontaktní osobu.