HALPLAST
Revendedor

HALPLAST

Membro desde : 2016

ul. Fabryczna 6 A | 42-242 Rędziny | Polónia | www.wozkiczestochowa.pl/

silver

Serviço para

Toyota, Linde, Nissan, Jungheinrich, Yale, Komatsu, Hyster, Mitsubishi, Todos

Informação sobre a empresa

Sprzedaż, wynajem i profesjonalny serwis wózków widłowych
Wózki widłowe wynajmowane i sprzedawane przez śląskie zakłady firmy Halplast zlokalizowane w okolicach Częstochowy to niezawodne i solidne maszyny produkowane przez najlepszych światowych producentów. W naszym asortymencie znajdziesz takie marki jak Toyota, Mitsubishi czy Yale. Wszystkie sprzedawane przez nas wózki widłowe są objęte gwarancją jakości, a ich sprzedaż stacjonarna odbywa się w miejscowości Rędziny koło Częstochowy. Poza sprzedażą, śląskie zakłady oferują także kompleksowe usługi serwisowe wózków widłowych oraz ich wynajem. Nasza firma osiągnęła nie lada sukces w takich miastach jak Warszawa , Łódź, Kraków czy nasza rodzinna Częstochowa. Przejrzyj szeroki asortyment w zakładkach powyżej.

Sprzedaż wózków widłowych

Oferujemy szeroki wybór wózków widłowych na sprzedaż, z napędem: gazowym, diesel i elektrycznym. Około 10% sprzedaży to wózki nowe, pozostała część to maszyny używane, kupowane przez klientów zamieszkujących Częstochowę i inne miasta kraju. Indywidualne rozpatrywanie potrzeb klienta sprawiło, iż oferujemy korzystne warunki gwarancji i serwis na bardzo wysokim poziomie.

Wynajem/wypożyczalnia wózków widłowych

Oferujemy Państwu ciekawą możliwość jaką jest wynajem wózków widłowych w atrakcyjnych cenach. W razie pytań zapraszamy serdecznie do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Rędzinach k. Częstochowy lub kontaktu telefonicznego, by łatwo i szybko skorzystać z oferty takiego miejsca jak nasza wypożyczalnia.

Serwis, przegląd, naprawa wózków widłowych

Nasza firma prowadzi także serwis remontowo-naprawczy w okolicach Częstochowy, gdzie przeprowadzone są remonty wózków widłowych. Naprawa lub przegląd to oferta obejmująca całkowity remont wózków, w tym również renowację silników. Każda maszyna po remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 12 miesięcy.


Aluguer

Aluguer

Wynajem, wypożyczenie wózka widłowego

Śląskie zakłady Halplast oferują wynajem wózków widłowych dla klientów zamieszkujących Częstochowę i inne miasta kraju. Wszystkie wypożyczane pojazdy są sprawdzone i nieawaryjne, a wśród wynajmowanych wózków widłowych znaleźć można różnorodne klasy i najlepsze marki takie jak Manitou, Jungheinrich, Yale, Linde, Komatsu, Toyota czy Mitsubishi. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych działająca w okolicach Częstochowy oferuje swoim klientom prosty sposób na wynajem lub wypożyczenie każdego wózka widłowego. Wystarczy zadzwonić lub napisać na adres mailowy naszej śląskiej placówki. Ceny wypożyczanych pojazdów są niskie a gwarancja jakości sprawi, że wybór oferty naszej firmy będzie dziecinnie prosty. Śląskie przedsiębiorstwo Halplast to wieloletni partner dla dużej grupy zaufanych klientów z takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław czy Częstochowa.

Wózek widłowy do dwóch i pół tony
Firma Halplast oferuje wynajem klasycznych wózków widłowych z udźwigiem do 2,5 tony. Cena wynajmu najwięcej 150 zł za dobę. Pojazdy tego typu świetnie sprawdzają się w ciasnych magazynach. Są małe, zwrotne i szybkie. To najlepsza opcja dla właścicieli np. supermarketów czy przedsiębiorstw średniej wielkości.

Wózek widłowy do czterech ton

Halplast umożliwia również wypożyczenie wózków widłowych o maksymalnym udźwigu czterech ton. Większość pojazdów o takiej specyfikacji to znakomite japońskie produkty, które jak powszechnie wiadomo charakteryzują się niezawodnością i niskim spalaniem. W większości są to wózki widłowe o silniku typu Diesel. Cena wynajmu na dobę dochodzi do 200 zł.

Wózek widłowy do dziesięciu ton

Jeśli szukasz możliwości łatwego przewożenia wyjątkowo ciężkich ładunków, to Halplast umożliwia wypożyczenie wózków widłowych o niesamowitym udźwigu dziesięciu ton. Cena wynajmu takiego pojazdu to maksymalnie 400 zł. za dobę. Gwarantujemy satysfakcję oraz szybkie i bezpieczne wykonanie koniecznych transportu dóbr.

Powyższa oferta wynajmu jest łatwym, tanim i błyskawicznym rozwiązaniem naglących problemów z przewiezieniem towarów, niezależnie od ich wagi. By dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub napisz na nasz adres e-mail. Halplast to bezkonkurencyjna propozycja dla wynajmu wózków widłowych.

Serviço

Serviço

Serwis, naprawa i przeglądy wózków widłowych

Nasza firma prowadzi również serwis remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzone są remonty wózków widłowych. Zakres usług obejmuje niewielkie bieżące usterki, jak i remonty kapitalne, w tym również silników.

Naprawa i przegląd to podstawowy zakres usług remontowych przeprowadzanych w naszej wypożyczalni, lecz został on poszerzony o kompleksowy serwis, który umożliwia wykonanie generalnej renowacji każdego wózka widłowego. Każda maszyna po naprawie, przeglądzie lub remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 12 miesięcy. Dla Państwa wygody pełnimy usługi serwisowe z dojazdem do Klienta, niezależnie od tego czy mieszkacie w Radomsku, Wrocławiu, Radomiu czy w Częstochowie.

Naprawa w naszym warsztacie obejmuje renowację wszelkich podzespołów wózków widłowych, w tym elektroniki, silników spalinowych i elektrycznych, przekładni hydrokinetycznych oraz manualnych, układów maszt-karetka i inne. Z kolei dokładny przegląd pozwoli na wykrycie wszelkich usterek, które mogą przyczynić się do niebezpiecznych sytuacji. Zapraszamy do współpracy klientów, których miejscem zamieszkania jest Częstochowa lub inne, dowolne miasto kraju.

Nie czekaj. Upewnij się, że Twój wózek widłowy nie zagraża bezpieczeństwu Twojej pracy lub Twoich pracowników. Przeglądy, naprawy a nawet generalne remonty to konieczność dla wyeksploatowanych wózków widłowych. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie.

Imagens

Empilhadores: 5 Máquinas


Acessórios: 0 Máquinas


Plataformas: 0 Máquinas


Máquinas de limpeza: 0 Máquinas


Baterias: 0 Máquinas


Carregadores : 0 Máquinas