| Maszyna | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Diesel |
| Udźwig | 5.000 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 600 mm |
| Rok prod. | 2006 |
| Motogodziny | 9.590 |
| Numer podwozia | 6752 |
| Silnik/Ładowarka | Perkins |
| Przekładnia | 2 Gang Hydrostat |
| Ciężar własny | 8.150 kg |
| Dostępny od | nach Absprache |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 93.099 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Cena wynajmu za dzień od | 804 PLN /dzień |
| Osprzęt | |
|---|---|
| Niveauausgleich über hintere Gabel |
| Wyposażenie dod. | |
|---|---|
| Trzeci zawór, Reflektor z tyłu, Kabina pełna, Lusterko wewnętrzne, Wycieraczki |
Użytkownik od: 2010