| Maszyna | |
|---|---|
| Udźwig | 2.000 kg |
| Rok prod. | 2024 |
| Motogodziny | 0 |
| Długość | 1.475 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Ciężar własny | 62 kg |
| Dostępny od | ja |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 2.715 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| Logitrans Panther Silent: Gabelhubwagen, der einen lautlosen und problemlosen Transport der Paletten ermöglicht - auch im Freien! (Besonders für den Supermarkt und Baumärkte geeignet), Geräuschpegel liegt unter 60 dBA, spezielle weiche Gummiräder (Lenk- und Gabelrollen) schonen empfindliche Bodenbeläge, Lenkrolle: 200 x 50 mm, Gabelrollen: Zwilling 85 x 88 mm, der Hubwagen verfügt über einen permanenten Schnellhub | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| Logitrans Panther Silent: Gabelhub Truck, która umożliwia cichy i bez problemu transport palet - także na zewnątrz! (Szczególnie odpowiednie dla sklepów z supermarketami i sprzętem), poziomy hałasu są poniżej 60 dBA, specjalne miękkie gumowe koła (rolki i bułki widelca) to piękne wrażliwe pokrycia podłogowe, rolki: 200 x 50 mm, wałek widelca: podwójny 85 x 88 mm, samochód podnoszący stały szybki udar |

Użytkownik od: 2003