| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Pallit |
| Udźwig | 250 kg |
| Szerokość otwarcia | 0 - 160 mm |
| Punkt ciężkości ładunku | 0 |
| Rok prod. | 2025 |
| Ciężar własny | 115 kg |
| Numer podwozia | 10005677-0 |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Dostawa możliwa od | sofort |
| Opis techniczny | Abmessungen: 1054 x 1115 x 2000 mm (BxLxH), Einfahrtaschen: 160 x 60 mm (BxH), Innenabstand Einfahrtaschen: 480 mm, Besonderheiten: selbstsichernder Bügelverschluss, geriffelter Stahlblechboden, Steckbolzensicherung |
| Miejscowość | Bockhorn |
| Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość konstrukcji | 1.054 mm |
| Szerokość korpusu | 1.054 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 2.142 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |

Użytkownik od: 2024