| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | Bauer |
| Udźwig | 300 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 0 |
| Rok prod. | 2024 |
| Ciężar własny | 120 kg |
| Numer podwozia | 5473037 |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Opis techniczny | Arbeitsbühne für Gabelstapler |
| Miejscowość | Karlsfeld bei München |
| Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość korpusu | 1.200 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 3.819 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| Arbeitsbühne für Pratzenstapler, Standfläche 800 x 1200 mm, zulässiges Gesamtgewicht 300 kg, für max. 2 Personen, Stützfüsse für 100 mm Unterfahrhöhe, passend für GZ-Querschnitt 200x61 mm, AK-AK 570 mm | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| Platforma robocza do wózka widłowego pazurowego, powierzchnia podstawy 800 x 1200 mm, dopuszczalna masa całkowita 300 kg, dla maks. 2 osób, stopy podporowe na prześwit 100 mm, przystosowana do GZ o przekroju 200x61 mm, AK-AK 570 mm |

Użytkownik od: 2003