| Dane techniczne urządzenia | |
|---|---|
| Producent | [div] |
| Udźwig | 250 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 0 |
| Rok prod. | 2024 |
| Ciężar własny | 260 kg |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Dostawa możliwa od | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Miejscowość | Essen |
| Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość konstrukcji | 1.300 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 9.118 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Uwaga dla klienta ostatecznego | |
|---|---|
| 12 Monate Gewährleistung | |
| (Automatyczne tłumaczenie): | |
| 12 miesięcy gwarancji |
Użytkownik od: 2015