| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Modell | RRE140-160-180-200- 250 |
| Masttype | teleskop |
| Kapasitet | 2.000 kg |
| Løftehøyde | 10.500 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Godziesze Małe |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| MASZTY OD 4 DO 11,5 M | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| MASTER FRA 4 TIL 11,5 M |

Member since: 2017