| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Wontonne |
| Kapasitet | 1.600 kg |
| Opening Range | 410 - 1.660 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 600 |
| Årsmodell | 2025 |
| Samlet vekt / total vekt | 306 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Features: Efficient hydraulic system which minimizes energy consumption and maximizes performance. Clamp and backhand protection. Flow divider for equal arm movement. Top-mounted hydraulic cartridges and test port for ease of access and adjustment. |
| plassering | Beveren-Waas |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lost Load Centre | 180 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
