| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Yale |
| Modell | Frontstapler |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Løftehøyde | 4.330 mm |
| Byggehøyde | 2.770 mm |
| Friløft | 140 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Chemnitz |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 10.656 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| NEU!!!
Nr.:F507B10982 4292 | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| NY!!!
nr.:F507B10982 4292 |
Member since: 2005