| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Still |
| Modell | Mast Duplex für Still RX70-35 |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 3.500 kg |
| Løftehøyde | 4.090 mm |
| Byggehøyde | 2.675 mm |
| Friløft | 1.890 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Frankfurt (Oder) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 26.991 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Wir haben weitere Flurfördergeräte vor Ort. Duplex / Niho-Mast für Gabelstapler Still RX70-35, 3.+4. Steuerkreis , Alle Angebote finden Sie auf unsere Homepage - www.kriegel-gmbh.de | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Vi har ekstra materialhåndteringsutstyr på stedet. Duplex / Niho mast for gaffeltruck Still RX70-35, 3. + 4. Skattekrets, alle tilbud finnes på vår hjemmeside - www.kriegel-gmbh.de |

Member since: 2009