| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | OM |
| Modell | |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.500 kg |
| Løftehøyde | 4.000 mm |
| Byggehøyde | 2.600 mm |
| Friløft | 120 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Schwarzenbach SG |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 23.489 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Gabelträger FEM 2 A ohne Seitenschieber | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Gaffelvogn FEM 2 A uten sideforskyvning |

Member since: 2005