| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Nilfisk |
| Type | Våt skrubber |
| Modell | BA 651 |
| Motortype | Elektrisk |
| Årsmodell | 2017 |
| Timer | n/a |
| Feiebredde | 660 mm |
| ytelse i området | 3.800 m²/h |
| Oppsamlingstank | 95 l |
| Beholderkapasitet | 85 l |
| Total lengde | 1.500 mm |
| Total bredde | 600 mm |
| Høyde | 1.050 mm |
| Samlet vekt | 470 kg |
| More information | |
|---|---|
| plassering | Malmédy |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 30.366 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2023