| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Våt skrubber |
| Modell | RS71 |
| Motortype | Elektrisk |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 150 |
| Feiebredde | 710 mm |
| Suction Width | 840 mm |
| Løsningstank | 100 l |
| Oppsamlingstank | 100 l |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 4*6V / 180A |
| plassering | Emsdetten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 86.561 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2021