| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2014 |
| Timer | 2.288 |
| Serienummer | 796339 |
| Gir | Hydrostatic |
| Total lengde | 3.400 mm |
| Total bredde | 1.950 mm |
| Samlet vekt | 5.515 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 409.032 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, Veltebøyle, Hytte, Rear view mirror, Side mirror, Wipers |
Member since: 2010