| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 1 |
| Serienummer | 2501008 |
| Engine/Charger | Kubota |
| Gir | Linde |
| Total lengde | 4.200 mm |
| Total bredde | 1.800 mm |
| Samlet vekt | 6.800 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | 1.182 NOK /dag |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Prisen er fra fabrikk AT-2453 Sommerein og er basert på våre generelle vilkår og betingelser publisert på www.zeiss-forkliftcenter.at. Det tas forbehold om feil, endringer og informasjonsfeil. Brukte maskiner uten garanti eller garanti. Dette er et uforpliktende tilbud. |

Member since: 2001