| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 1.200 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 150 |
| Engine/Charger | Kubota |
| Gir | Hydrostat |
| Total lengde | 2.456 mm |
| Total bredde | 1.365 mm |
| Samlet vekt | 2.300 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | kurzfristig |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 309.082 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | 921 NOK /dag |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Varsellampe, Frontlys, CE sertifikat, Beacon light, LED, Allrad-Antrieb |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| ab Lautertal | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| fra Lautertal |

Member since: 2008