| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2024 |
| Timer | 1 |
| Engine/Charger | Kubota V1505 |
| Gir | Hydrostat |
| Total lengde | 4.165 mm |
| Total bredde | 1.720 mm |
| Samlet vekt | 3.825 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort nach Rücksprache |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 517.343 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Frontlys, Varmeapparat, Lyskryss, Hytte, Joystick, Beacon light, LED |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| ab Hersbruck | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| fra Hersbruck |

Member since: 2010