| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 4.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2024 |
| Timer | 0 |
| Engine/Charger | FPT |
| Gir | Hydrostat |
| Total lengde | 6.030 mm |
| Total bredde | 2.240 mm |
| Samlet vekt | 13.600 kg |
| Warranty | 24 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Load Centre, Paper roll clamp, -Arbeitskorb 2300-4500mm breit 3 Personen, 300kg -Seilwinde -Lasthaken |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| NUR ZUR VERMIETUNG!!! | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| KUN TIL LEIE!!! |
Member since: 1998