| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.800 kg |
| Årsmodell | 2008 |
| Timer | 5.450 |
| Total lengde | 6.350 mm |
| Total bredde | 2.350 mm |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 489.739 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2023