| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 4.000 kg |
| Årsmodell | 2005 |
| Timer | 2.330 |
| Serienummer | 1160000618 |
| Gir | Auto |
| Total lengde | 6.670 mm |
| Total bredde | 2.500 mm |
| Samlet vekt | 12.075 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | Immediate |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 409.013 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Varsellampe, Frontlys, Veltebøyle, Varmeapparat, Load Centre, Solenoidventil, Lyskryss, Hytte, CE sertifikat, Safety Light |
Member since: 2010