| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Hako |
| Type | Sitte-på gulvvaskemaskiner |
| Modell | Scrubmaster B310R CL |
| Motortype | Elektrisk |
| Årsmodell | 2018 |
| Timer | 1.550 |
| Feiebredde | 1.380 mm |
| Suction Width | 1.260 mm |
| Brush Pressure | 44 kg |
| Working width | 1.020 mm |
| ytelse i området | 7.140 m²/h |
| Løsningstank | 310 l |
| Oppsamlingstank | 310 l |
| Beholderkapasitet | 50 l |
| Total lengde | 2.620 mm |
| Total bredde | 1.260 mm |
| Høyde | 2.000 mm |
| Samlet vekt | 1.886 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 36V 640Ah |
| Legg til utstyr | Fahrerschutzdach, Arbeitsbeleuchtung vorne/hinten, Rückspiegel |
| plassering | Sprinkange |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 196.857 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2023