| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 4.000 kg |
| Lastesenter | 700 mm |
| Årsmodell | 1999 |
| Timer | 5.021 |
| Engine/Charger | Perkins 4 Zylinder |
| Total lengde | 3.910 mm |
| Total bredde | 2.180 mm |
| Samlet vekt | 6.730 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| Veltebøyle, Frontrute, Varmeapparat, Lyskryss, Hytte, Single pedal, Tischbreite: 1400 mm; Rückleuchte rechts: beschädigt links: ohne; Anhängerkupplung hinten |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Dachabdeckung, Frontscheibe, Heizung, STVZO, Vollkabine, Einpedal, Tischbreite: 1400 mm; Rückleuchte rechts: beschädigt links: ohne; Anhängerkupplung hinten | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Takdeksel, frontrute, oppvarming, stvzo, full hytte, en -pedal, bordbredde: 1400 mm; Vend lys til høyre: skadet til venstre: Uten; Trailerkobling på baksiden |

Member since: 2002