| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Kapasitet | 5.000 kg |
| Årsmodell | 2002 |
| Timer | 6.799 |
| Serienummer | 434 |
| Engine/Charger | 80V 1280Ah defekt |
| Gir | Impuls |
| Total lengde | 4.500 mm |
| Total bredde | 2.150 mm |
| Samlet vekt | 11.200 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 129.606 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2001