| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 15.000 kg |
| Lastesenter | 700 mm |
| Årsmodell | 1989 |
| Timer | 2.283 |
| Serienummer | 42101 |
| Engine/Charger | MOTORE FIAT |
| Total lengde | 6.300 mm |
| Total bredde | 2.500 mm |
| Samlet vekt | 20.700 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2004