| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 6.000 kg |
| Lastesenter | 800 mm |
| Årsmodell | 2012 |
| Timer | 190 |
| Serienummer | 604350 |
| Total lengde | 5.250 mm |
| Total bredde | 3.300 mm |
| Samlet vekt | 13.500 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2004