| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Butt |
| Type | Self drive |
| Modell | Ramplo RL-MR-STD8, SHTM02., Kék, NEW, 8000kg, 12m, |
| Serienummer | U0059. |
| Årsmodell | 2022 |
| Arbeidshøyde (max) | 1.100 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Carrier vehicle | 0 |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Legg til utstyr | SHTM02 ., Kézi működtetésű emelő és süllyesztő hidraulika, Kerekes gördíthető mozgatású (pld. targoncával). |
| plassering | Mór |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 12.000 mm |
| Kapasitet | 8.000 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 4.000 kg |
| Total lengde | 11.800 mm |
| Total bredde | 1.960 mm |
| Høyde | 1.150 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 172.116 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Eladva20220630utan SHTM02 Bélet vége: 2022. június 30. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Solgt20220630utan SHTM02 Slutt på tarmen: 30. juni 2022. |

Member since: 2014