| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Upright |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SL 26 RT AWD 9 Meter |
| Årsmodell | 1999 |
| Arbeidshøyde (max) | 9.000 mm |
| Timer | 4.186 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Spesiell kjøring | Firehjulstrekk (4x4) |
| More information | |
| Legg til utstyr | Scheren Arbeitsbühne UpRight SL 26 RT Allrad 4x4 AWD Motor, Kubota-Diesel 3Zylinder Hubhöhe 8 Meter Eigengewicht 3075 Kilo Tragkraft 5 Personen od. 580 Kilo L= 370 cm, B= 215 cm, H= 260 cm Baujahr 1999 Serie Nummer 12978 |
| plassering | Kaumberg |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 580 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.075 kg |
| Platform feed | 1.500 mm |
| Total lengde | 3.700 mm |
| Total bredde | 2.150 mm |
| Høyde | 2.600 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 84.485 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Scheren Arbeitsbühne
UpRight SL 26 RT Allrad 4x4 AWD Motor, Kubota-Diesel 3Zylinder Hubhöhe 8 Meter Eigengewicht 3075 Kilo Tragkraft 5 Personen od. 580 Kilo L= 370 cm, B= 215 cm, H= 260 cm Baujahr 1999 Serie Nummer 12978 Besichtigung und Probefahren erwünscht. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| sakseløft
UpRight SL 26 RT firehjulsdrift 4x4 AWD Motor, Kubota diesel 3 sylinder Løftehøyde 8 meter Egenvekt 3075 kilo Lastekapasitet 5 personer eller 580 kilo Lu003d 370 cm, Bu003d 215 cm, Hu003d 260 cm Byggeår 1999 Serienummer 12978 Befaring og prøvekjøring ønskes. |

Member since: 2010