| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Noblelift |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SC 08EC |
| Årsmodell | 2021 |
| Arbeidshøyde (max) | 8.000 mm |
| Timer | 1 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Bremen - Hemelingen |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 230 kg |
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 1.500 kg |
| Platform feed | 900 mm |
| Total lengde | 1.900 mm |
| Total bredde | 800 mm |
| Høyde | 2.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 132.405 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2020