| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Hangcha |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | 120XEN |
| Årsmodell | 2022 |
| Arbeidshøyde (max) | 12.000 mm |
| Timer | 13 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | BARNEVELD |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total lengde | 2.480 mm |
| Total bredde | 1.150 mm |
| Høyde | 1.900 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 154.672 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 🇳🇱: Elektrische schaarhoogwerker – 12m werkhoogte, Li-ION batterij, 5 jaar garantie, non-marking banden en 320kg platformcapaciteit. Uit voorraad leverbaar! Onze nieuwe hoogwerkers zijn uitgerust met krachtige Lithium Li-ION batterijen, non-marking... | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 🇳🇱: Elektrisk sakseløfter – 12m arbeidshøyde, Li-ION-batteri, 5 års garanti, ikke-merkende dekk og 320 kg plattformkapasitet. Tilgjengelig fra lager! Våre nye teleskoplifter er utstyrt med kraftige litium Li-ION-batterier, uten merking... |

Member since: 2019