| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | GS2632 |
| Årsmodell | 2020 |
| Timer | 107 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | / (80 - 100%) |
| More information | |
| Legg til utstyr | Bild dient u. U. als Symboldarstellung Wenderadius- Innen/aussen: 0 / 2,13 m Radstand : 1,85 m Eigengewicht : 2.145 kg Tragfähigkeit : 227 kg Länge eing |
| plassering | Neuenhaus |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 227 kg |
| Total bredde | 840 mm |
| Høyde | 2.310 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2007