| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | ES1823RT |
| Årsmodell | 2022 |
| Arbeidshøyde (max) | 15.000 mm |
| Timer | 40 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Melle |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 680 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 8.340 kg |
| Total lengde | 3.980 mm |
| Total bredde | 2.330 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2010