| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | ES0807E |
| Årsmodell | 2023 |
| Arbeidshøyde (max) | 7.800 mm |
| Timer | 40 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Melle |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 1.630 kg |
| Total lengde | 1.860 mm |
| Total bredde | 760 mm |
| Høyde | 2.150 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2010