| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | 04-06 |
| Serienummer | CFQ2020.10.00.026 |
| Årsmodell | 2021 |
| Arbeidshøyde (max) | 6.000 mm |
| Timer | 20 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Carrier vehicle | Rups aandrijving |
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24 volt |
| More information | |
| Legg til utstyr | Hele nette rups schaarhoogwerker Nieuwe BMWT keuring Hoogwerker boek aanwezig |
| plassering | Franeker |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 790 kg |
| Total lengde | 1.270 mm |
| Total bredde | 790 mm |
| Høyde | 2.050 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 102.485 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2017