| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Stabau |
| Kapasitet | 750 kg |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 600 |
| Årsmodell | 2010 |
| Samlet vekt / total vekt | 1.075 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| leveringsdato | direct |
| teknisk beskrivelse | Rotator180°, Pallet inverter with load pusher, taken from Linde E20L-01 (386) |
| plassering | Haaksbergen |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 1.050 mm |
| armlengde | 1.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 37.672 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2012