| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Stabau |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Opening Range | 340 - 1.630 mm |
| ISO Klasse | 3 |
| Lastesenter | 500 |
| Årsmodell | 2019 |
| Samlet vekt / total vekt | 1.095 kg |
| Serienummer | 1190429 |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 1.300 mm |
| Gravitasjonssenter | 360 mm |
| Lost Load Centre | 223 mm |
| armbredde | 150 mm |
| armtykkelse | 50 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 59.202 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015