| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kaup |
| Opening Range | 300 - 1.600 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 0 |
| Årsmodell | - |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Number of hydraulic circuits required: 2pcs |
| plassering | Jánoshalma |
| dimensjoner | |
|---|---|
| armlengde | 1.200 mm |
| armbredde | 100 mm |
| armtykkelse | 80 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 36.912 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Our ID number: 72997
Website: https://frekvent.com/hu/hasznalt-targoncak.html If you have any additional questions, do not hesitate to call us. Szilárd Gyéresi +36 20 3751174 (Magyar, English, Romanian) Dénes Gonczlik +381-63-336908 (Serbian, Croatian, Bosnian, Montenegrin) |

Member since: 2017