| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Cascade |
| Kapasitet | 3.500 kg |
| Opening Range | 450 - 1.250 mm |
| ISO Klasse | 4 |
| Lastesenter | 600 |
| Årsmodell | 2007 |
| Samlet vekt / total vekt | 1.406 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Cascade turnaload in perfect condition! |
| plassering | Wijchen |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Gravitasjonssenter | 470 mm |
| Lost Load Centre | 335 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2015