| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kaup |
| Kapasitet | 1.600 kg |
| Opening Range | 580 - 1.740 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 600 |
| Årsmodell | 2010 |
| Samlet vekt / total vekt | 377 kg |
| Serienummer | SHTAdP01., / 2010, www.schweighardt.hu |
| Generell info | |
|---|---|
| leveringsdato | SHTAdP01., Raktárról azonnal -sofort ab Lager -now ex stock |
| teknisk beskrivelse | SHTAdP01., A megadott adatok tájékoztató jellegűek! |
| plassering | Mór |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 930 mm |
| tilbake Bredde | 870 mm |
| Gravitasjonssenter | 253 mm |
| Lost Load Centre | 133 mm |
| armlengde | 900 mm |
| armbredde | 80 mm |
| armtykkelse | 40 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 22.241 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| SHTAdP01., A megadott adatok tájékoztató jellegűek! | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| SHTAdP01., Oppgitte data er informative! |

Member since: 2014