| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Benning |
| Type of charger | HF |
| Modell | 48V-150A Belatron |
| Nominal Voltage | 48 V |
| Ampere | 150 A |
| AC Voltage | 400 |
| Årsmodell | - |
| More information | |
|---|---|
| Additional Equipment | | HF: Yes | Air Pump: Yes | Input: 400V/3PH/50-60Hz | Plug: Euro 160 | Weight (Kgs): > 30 | Dimensions (Cm) : 55 x 78 x 58 |All chargers are ex works. Chargers < 30 kgs weight can be shipped in a carton by DHL. Chargers > 30 kgs weight: transport on request. Price advertised is netto, ex works NL-7483 PA The Netherlands. Shipment within the European Union is possible at additional cost. |
| plassering | Haaksbergen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 5.483 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| We carry a stock of circa 300 tested chargers 24-36-48-72-80 Volt. You can find our complete stock of chargers at our parts website : https://parts.forkliftfocus.nl/parts_en/catalog/category/view/s/chargers/id/234/?___store=parts_en
| |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Vi har et lager på ca 300 testede ladere 24-36-48-72-80 Volt. Du kan finne vårt komplette lager av ladere på vår delenettside: https://parts.forkliftfocus.nl/parts_en/catalog/category/view/s/chargers/id/234/?___storeu003dparts_en |

Member since: 2012