| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Benning |
| Type of charger | Lader andre |
| Modell | 24V50A |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Ampere | 50 A |
| Årsmodell | - |
| More information | |
|---|---|
| Additional Equipment | Benning PXS Puls. Do baterii 375 Ah. |
| garanti | brak |
| plassering | Rokietnica |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 2.559 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Złącze do określenia w trakcie skłądania zamówienia | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Kobling spesifiseres ved bestilling |

Member since: 2015