| Machine | |
|---|---|
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Årsmodell | 2024 |
| Timer | 0 |
| Total lengde | 1.560 mm |
| Total bredde | 525 mm |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 5.253 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Preis ist Abholpreis ab Lager Berlin | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Prisen er pick -up -pris fra Warehouse Berlin |

Member since: 2006