| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kaup |
| Kapasitet | 3.970 kg |
| Opening Range | 1.750 - 2.750 mm |
| ISO Klasse | 4 |
| Lastesenter | 0 |
| Årsmodell | 2016 |
| Samlet vekt / total vekt | 560 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | 4T253-L/Q s/n 216692 Consisting of a basic sideshift Sideshift +/- 160 mm Frame width 1950 mm Attached to this are two front sideshifters Width 800 mm each Adjustment range centre - centre fork carriage 950 - 1950 mm Load capa |
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner |
|---|
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 38.920 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015