| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kaup |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Opening Range | 560 - 1.960 mm |
| ISO Klasse | 3 |
| Lastesenter | 600 |
| Årsmodell | 2016 |
| Samlet vekt / total vekt | 520 kg |
| Serienummer | 603783 |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner | |
|---|---|
| armlengde | 1.200 mm |
| armbredde | 80 mm |
| armtykkelse | 50 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 20.991 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015