| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Durwen |
| Kapasitet | 2.200 kg |
| Opening Range | 560 - 1.940 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 0 |
| Årsmodell | 2017 |
| Samlet vekt / total vekt | 495 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner | |
|---|---|
| armlengde | 1.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 18.898 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015