| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Hako |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Modell | Scrubmaster B 30 |
| Serienummer | 18059 |
| Årsmodell | 2016 |
| Timer | 1 |
| Feiebredde | 430 mm |
| Total lengde | 1.270 mm |
| Total bredde | 500 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 80Ah / (80 - 100%) / 2016 |
| plassering | Schwanau |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 51.972 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Neugerät mit Powerflow-Bürsten-Antrieb |

Member since: 2003