| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Wontonne |
| Kapasitet | 1.600 kg |
| Opening Range | 410 - 1.660 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 600 |
| Årsmodell | 2025 |
| Samlet vekt / total vekt | 561 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Features: Revolving Fork Clamp is a very versatile attachment and suitable for all kinds of applications as the carrying part of the forks are tiltable by 45° and 90°. On the one hand all kinds of fork operation with palletised products, grid boxing |
| plassering | Beveren-Waas |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 940 mm |
| Lost Load Centre | 287 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
